Strony

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

MAMblog Spotkanie z sercem!


Fantastycznym pomysłem były warsztaty zorganizowane przez Pracownie Szycia Na Maszynie. Mogłyśmy się wykazać odrobiną umiejętności i kreatywności i własnymi rękami, no z pomocą maszyny uszyć piękne podusie z cudnych materiałów od Cottonbee, które mogliście już zobaczyć a nawet wylicytować. 
Kolejny punkt spotkania miał na celu przyłączenie się do akcji Blogerzy dla Serc i dzięki serduszkom które uszyłyśmy ręcznie mogłyśmy uradować serca małych bohaterów z
Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu! Nie muszę mówić ile serca włożyła w to każda z nas! Bardzo oryginalnym i jakże trafnym pomysłem była fotobudka, tyle zabawy przy robieniu zdjęć chyba żadna z nas dawno nie miała. 
Wiecie, że pomaganie jest fajne? pewnie, że wiecie! Dlatego temu spotkaniu przyświecał nam cel: pomoc w zebraniu pieniążków na kosztowną rehabilitację i leczenie chorej Sabinki- którą miałyśmy okazję poznać! I udało się zebraliśmy 2635zł!Pyszny tort od cukierni KŁOSoczywiście nie obyło się bez przygód :)Spotkanie odbyło się w Suszcu w pięknej restauracji CAPITOL a właściciel na medal, tu jest miejsce aby podziękować za ciepłe przyjęcie i pyszności które dla nas przygotowali.

Na końcu pozwolę na pisać, że nie spodziewałam się tylu fantastycznych upominków i prezentów
Sponsorom i Partnerom spotkania - BARDZO DZIĘKUJĘ :)
 Za cudne zdjęcia i filmik ze spotkania dziękuję Kasi i Marcinowi Brak komentarzy:

Prześlij komentarz