Strony

piątek, 29 stycznia 2016

Ona

Odkąd zostałam mamą wiem jak bardzo pomocna jest dłoń drugiej osoby. Jak ważna jest relacja z... Nią. Teraz śmiało mogę powiedzieć jaką istotną rolę w życiu Lenki odgrywa właśnie -Ona. Nie mówiąc o tym, że pozwala na wszystko dając po kryjomu kawałek pysznej czekoladki czy robi zakazaną słodką jak miód- herbatkę. Widzę jak przy Niej Lenka potrafi śmiać się wniebogłosy albo wymyśla niestworzone zabawy, które dają jej więcej radości niż nie jedna plastikowa zabawka. Ile razy tańczyły do upadłego po czym zasnęły w tulone w siebie. Jak dużo ją nauczyła na przykład śpiewając piosenki po Angielsku a później zdziwiona zastanawiasz się skąd dziecko nuci tak trudną piosenkę (a teraz u nas w domu nic innego nie usłyszysz jak Adele) Można tak wymieniać i wymieniać jednak Są osoby które w naszym życiu odgrywają ważną rolę. Nie jest to tylko mama i tata, nie są to dziadkowie.

Jest właśnie jeszcze Ona - Ciocia ukochana, najukochańsza pod słońcem i najważniejsza, chodzący przykład a za nią mała niewinna istotka która widzi w Niej więcej, niż tylko "Docie" 

Może nie mam wspomnienia takiego poruszającego wspomnienia jak Antoonovka ale coś w tym jest. Czegoś w tym kalendarzu brakuje! brakuje święta Cioci i Wujka. Więc oficjalnie przyłączam się do akcji stworzenia dnia Cioci i Wujka

Jeżeli pomysł Ci się podoba to zadanie dla Ciebie jest proste. Udostępnij ten wpis* i poinformuj znajomych, że ogłaszamy oficjalny Dzień Cioci i Wujka! 
Niech do 23 listopada wieść się rozniesie – razem na pewno nam się uda! :)

*Jeżeli prowadzisz bloga i chciałabyś/chciałbyś przyłączyć się do akcji stworzenia Dnia Cioci i Wujka napisz swój tekst i koniecznie daj 
 znać Joasi z antoonovka.pl na kontakt@antoonovka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz